Aile Hekimliği Sigortası

Allianz’la güç yanınızda!
Allianz, 70′den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye’deki 20 yılı aşkın birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. İşte sizin ve ailenizin sağlığını ön planda tutan bir sigorta: Aile Hekimliği Sigortası.

Hastalıkta ve sağlıkta…
Bugün ve yarınlarınız için…
Sevdikleriniz ve sizin için…

Allianz ile Ekonomik Güvence!

Sağlığınızın bedeli var mı?
“Dünyanın 1001 türlü hali var” diyorsanız, Aile Hekimliği Sağlık
Sigortası ile sağlık giderlerinizi bugünden güvenceye alın.
Sevdikleriniz ve sizin için…

Sağlığınız Allianz Yetkili Aile Hekimlerimiz’in takibi ile daha güvende…

Allianz sizlere çağdaş bir hizmet olan Aile Hekimlerimiz’in ilk ziyaretiyle “Hoş geldiniz” der.

Tüm aile bireylerine kapsamlı sağlık hizmeti verebilecek düzeyde eğitim almış tıp uzmanı olan Aile Hekiminiz tüm sağlık problemlerinizi dinleyerek sizi bilgilendirir ve gerektiğinde sizleri Anlaşmalı Sağlık Kurumları’mıza sevk eder.

Yatarak Tedavi Giderleri’niz için Allianz, geniş Anlaşmalı Sağlık Kurum ağıyla hizmetinizde…

Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumları’mızdaki, kamuya ait devlet ve üniversite hastanelerindeki sağlık harcamalarınızı takip eder, sizin adınıza herhangi bir limit olmadan ve %100 oranında öder.

Üstelik Yatarak Tedavi ana teminatı kapsamında bulunan Ameliyat, Ortalama Günlük, Yoğun Bakım, Evde Bakım ve Tedavi teminatları yanında, yatarak tedavi gerektirmeyebilen Kemoterapi – Radyoterapi – Dializ, Küçük Cerrahi, Operasyon Sonrası Fizik Tedavi teminatlarıyla ve ayakta tedavi olarak yapılıp yapılmadığına bakılmaksızın Kemoterapi – Radyoterapi – Dializ Tetkik, Yurtdışı Operasyon Sonrası Fizik Tedavi, Tıbbi Malzeme, Yapay Uzuv teminatları ek limitlerle.

Ayakta Tedavi Giderleri’niz Allianz ile daha rahat…

Muayene, Röntgen, Laboratuvar, İlaç, Fizik Tedavi, İleri Tanı Yöntemleri gibi alt teminatlar ve Çocukluk Çağı Aşı harcamalarıyla…

Anlaşmalı Sağlık Kurumları’nda, kamuya ait devlet ve üniversite hastanelerinde oluşan sağlık giderlerinizin %80′i Allianz tarafından karşılanır.

Ayrıca Ferdi Kaza Teminatı ile kazaen vefat veya kazaen daimi maluliyet durumlarında da Allianz ailenizin yanında.

Hizmetlerimizle İçiniz Artık Daha Rahat…
Üstelik Hasarsızlık İndirimleriniz Etkilenmeden…

Acil Yardım Hizmeti
Allianz, hayati tehlike gösteren acil durumlarda “Allianz Çözüm Hattı” ile hizmetinizde. Karayoluyla ulaşımın mümkün olmadığı durumlarda, hava ambulansı Asistans hizmetiyle de 365 gün ve 24 saat yanınızda…

Kontrol Mamografi ve PSA
(Prostat Spesific Antijen) Tarama Hizmeti
40 yaş ve üzeri bayanlar için Mamografi; baylar için PSA Tarama hizmetleri sayesinde Allianz sigortalıları “Keşke Demeden Önce” erken tanıyla kötü sürprizlere meydan okuyor.

Vergi Avantajıyla Daha da Ekonomik…
Ücretli veya beyana bağlı vergi mükellefiyseniz, Gelir Vergisi Kanunu gereğince ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirerek daha ilk günden kazançlısınız.

Yenilemede Kesintisiz Hizmet…
Allianz, ilk poliçe dönemi sonu değerlendirmesine bağlı olarak 3 yıl daha “Otomatik Yenileme Güvencesi”, 4. yılın sonundaki değerlendirmeyle de “Ömür Boyu Yenileme Güvencesi” olarak kesintisiz hizmet sunmayı taahhüt ediyor.

Üstelik yaş sınırı ve hasar prim oranına bağlı olmaksızın…

Diğer Sağlık ve Sağlık Dışı
Giderlerinizde Allianz İndirim Avantajları…

Teminatlarınızın olmadığı durumlarda dahi birçok Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumunda özel Allianz fiyatları üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Spor merkezlerinden güzellik merkezlerine, optik mağazalarından diş kliniklerine kadar birçok kurumun yer aldığı indirimli kurumlarımız, özel yaşamınızı renklendirerek Allianz sigortalısı olmanın farkını size ve ailenize yaşatacak.

İndirimlerle Daha Ekonomik Prim Avantajları…

Tüm planların yenilemelerinde, sağlık primi’nin %50′ sine kadar harcama oluşsa bile %45′e varan hasarsızlık indirimi, ek olarak aile poliçelerine uygulanan %10′a varan indirim avantajlarıyla…

Ayrıca daha nice sürpriz kampanya ve indirimlerle Allianz güvencesi yanınızda…

Gelecekteki sağlık harcamalarınız için endişelenmek istemiyorsanız ve yaşınız 0-64 arasındaysa bize ulaşarak seçenekleri dikkatlice inceleyebilir, gelecek güvencenizi belirlerken tüm sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz.

Yarınlarınız için, sevdikleriniz ve sizin için…

Yukarıda yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamına ilişkin detaylı bilgi için poliçenize ait genel ve özel şartlara bakınız.