Optimum Sağlık Sigortası

Allianz’la güç yanınızda!
Allianz, 70′den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye’deki 20 yılı aşkın birikimiyle her zaman yanınızda. Allianz’dan sağlığınızı güvence altına alan bir paket: Optimum Sağlık Sigortası.

Şimdi Optimum Sağlık Sigortası ile güvendesiniz…

Allianz ile Optimum Güvence!
Sağlığınızın bedeli var mı?
“Dünyanın 1001 türlü hali var” diyorsanız, Optimum Sağlık Sigortası ile sağlık giderlerinizi bugünden güvenceye alın.
Sevdikleriniz ve sizin için…

Optimum Sağlık Sigortası’ndan Yararlanırken…
Yatarak Tedavi Giderleri’niz için Allianz, geniş Anlaşmalı Sağlık Kurum ağıyla hizmetinizde…

Allianz, Anlaşmalı Sağlık Kurumları’mızdaki sağlık harcamalarınızı takip eder, sizin adınıza herhangi bir limit olmadan, %100 oranında öder.

Kamuya ait devlet ve üniversite hastanelerinde oluşabilecek sağlık giderlerinizin tamamı da Allianz güvencesindedir.

Üstelik Yatarak Tedavi ana teminatı kapsamında bulunan Ameliyat, Ortalama Günlük, Yoğun Bakım, Evde Bakım ve Tedavi teminatları yanında, yatarak tedavi gerektirmeyebilen Kemoterapi – Radyoterapi – Dializ, Küçük Cerrahi, Operasyon Sonrası Fizik Tedavi teminatlarıyla ve ayakta tedavi olarak yapılıp yapılmadığına bakılmaksızın Kemoterapi – Radyoterapi – Dializ Tetkik, Yurtdışı Operasyon Sonrası Fizik Tedavi, Tıbbi Malzeme, Yapay Uzuv teminatları ek limitlerle.

Ayrıca tedavinizi gerçekleştiren özel doktorunuzsa veya Anlaşma Harici Sağlık Kurumları’ndan birinde tedavi olmayı tercih ettiyseniz, harcama bedeliniz poliçede belirtilen koşullar dahilinde ve Allianz güvencesiyle karşılanır.

Hamilelik ve Doğum Teminatı’nı tercih etmeniz durumunda, anlaşmalı olduğumuz ülkemizin seçkin sağlık kurumlarında, bu teminata limitsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Ayakta Tedavi Giderleri’niz Allianz ile Daha Rahat…

Muayene, Röntgen, Laboratuvar, İlaç, Fizik Tedavi, İleri Tanı Yöntemleri gibi alt teminatlar ve Çocukluk Çağı Aşı harcamalarıyla…

Anlaşmalı Sağlık Kurumları’nda, kamuya ait devlet ve üniversite hastanelerinde oluşan sağlık giderlerinizin %80′i, diğer sağlık kurumlarındaki harcamalarınız ise poliçede belirtilen koşullar dahilinde Allianz tarafından karşılanır.

Ayrıca Ferdi Kaza Teminatı ile kazaen vefat veya kazaen daimi maluliyet durumlarında da Allianz ailenizin yanında.

Hizmetlerimizle İçiniz Artık Daha Rahat…
Üstelik Hasarsızlık İndirimleriniz Etkilenmeden…

Acil Yardım Hizmeti
Allianz, hayati tehlike gösteren acil durumlarda “Allianz Çözüm Hattı” ile hizmetinizde. Karayoluyla ulaşımın mümkün olmadığı durumlarda, hava ambulansı Asistans hizmetiyle de 365 gün ve 24 saat yanınızda…

Aile Hekimi Hizmeti
Allianz sizlere çağdaş bir hizmet olan Aile Hekimlerimiz’in ilk ziyaretiyle “Hoş geldiniz” der. Tüm aile bireylerine kapsamlı sağlık hizmeti verebilecek düzeyde eğitim almış tıp uzmanları olan Aile Hekimlerimiz’den poliçe şartları dahilinde doktorunuz olarak da faydalanabilirsiniz.

Kontrol Mamografi ve PSA (Prostat Spesific Antijen) Tarama Hizmeti
40 yaş ve üzeri bayanlar için Mamografi; baylar için PSA Tarama hizmetleri sayesinde Allianz sigortalıları “Keşke Demeden Önce” erken tanıyla kötü sürprizlere meydan okuyor.

Allianz Bebeklerine, Ömür Boyu Yenileme Güvencesi Hediyemiz…

Allianz poliçesiyle hayata merhaba diyen bebeklerimize, anne ve babalarından önce Ömür Boyu Yenileme güvencesi olanağı sunarak “Ailemize hoş geldin” diyoruz.

Vergi Avantajıyla Daha da Ekonomik…

Ücretli veya beyana bağlı vergi mükellefiyseniz, Gelir Vergisi Kanunu gereğince ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirerek daha ilk günden kazançlısınız.

Yenilemede Kesintisiz Hizmet…

Allianz, ilk poliçe dönemi sonu değerlendirmesine bağlı olarak 3 yıl daha “Otomatik Yenileme Güvencesi”, 4. yılın sonundaki değerlendirmeyle de “Ömür Boyu Yenileme Güvencesi” ile kesintisiz hizmet sunmayı taahhüt ediyor.

Üstelik yaş sınırı ve hasar prim oranına bağlı olmaksızın…

Diğer Sağlık ve Sağlık Dışı
Giderlerinizde Allianz İndirim Avantajları…

Teminatlarınızın olmadığı durumlarda bile birçok Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumunda özel Allianz fiyatları üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Spor merkezlerinden güzellik merkezlerine, optik mağazalarından diş kliniklerine kadar birçok kurumun yer aldığı indirimli kurumlarımız, özel yaşamınızı renklendirerek Allianz sigortalısı olmanın farkını size ve ailenize yaşatacak.

İndirimlerle Daha Ekonomik Prim Avantajları…

Tüm planların yenilemelerinde, sağlık priminin %50′sine kadar harcama oluşsa bile %45′e varan hasarsızlık indirimleri, aile poliçelerine uygulanan %10′a varan indirimler ve tercih edilen anlaşmalı kurum ağına göre %20′ye varan indirim avantajlarıyla…

Ayrıca daha nice sürpriz kampanya ve indirimlerle Allianz güvencesi yanınızda…

Gelecekteki sağlık harcamalarınız için endişelenmek istemiyorsanız ve yaşınız 0-64 arasındaysa Acal Sigorta’ya ulaşarak seçenekleri dikkatlice inceleyebilir, gelecek güvencenizi belirlerken tüm sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz.

Yarınlarınız için, sevdikleriniz ve sizin için…

Yukarıda yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamına ilişkin detaylı bilgi için poliçenize ait genel ve özel şartlara bakınız.