Özel Sağlık Sigortası

Allianz’la güç yanınızda!

Allianz, 70′den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye’deki 20 yılı aşkın birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. Allianz Özel Sağlık Sigortası, sağlık sorunlarınıza çağdaş ve kapsamlı çözümler getiriyor.

Özel Sağlık Sigortası ile türlü tetkik ve tedavinizi yurtiçinde de yurtdışında sorunsuz yaptırın…

Allianz ile Kapsamlı Güvence!

Sağlığınızın bedeli var mı?
“Dünyanın 1001 türlü hali var” diyorsanız, Özel Sağlık Sigortası ile sağlık giderlerinizi bugünden güvence altına alın. Sevdikleriniz ve sizin için…
Özel Sağlık Sigortası’ndan Yararlanırken…

Yatarak Tedavi Giderleriniz için Allianz, Yurtiçi ve Yurtdışında Hizmetinizde…
Geniş Limitli Teminat Seçenekleriyle tüm sağlık kurumlarındaki sağlık giderlerinizin %100′ ü, Amerika-Kanada-İsrail’deki harcamalarınız ise özel şartlarda belirtilen koşullar dahilinde Allianz tarafından
karşılanır.
Üstelik Yatarak Tedavi ana teminatı kapsamında bulunan Ameliyat, Ortalama Günlük, Yoğun Bakım, Evde Bakım ve Tedavi teminatları yanında, yatarak tedavi gerektirmeyebilen Kemoterapi – Radyoterapi – Dializ, Küçük Cerrahi Operasyon Sonrası Fizik Tedavi teminatlarıyla ve ayakta tedavi olarak yapılıp yapılmadığına bakılmaksızın Kemoterapi – Radyoterapi – Dializ Tetkik, Tıbbi Malzeme, Yapay Uzuv ek teminatlarıyla.
Ayrıca, Hamilelik ve Doğum Teminatı ile yurtdışında seçkin sağlık kurumlarında doğum yapabilme imkânı sunar.

Harcamalarınızı nasıl geri alacaksınız?
Tedavilerinizde özel anlaşmalı sağlık kuruluşlarını tercih ederseniz teminatınız kapsamında olan tıbbi giderler için ödeme yapmazsınız.

Anlaşmalı sağlık kuruluşlarının dışında kalan sağlık kurumlarında yaptırdığınız tedavilerde, giderlerinizin belgesini Allianz’a ulaştırmanız yeterli olacaktır. Harcamalarınızı limitiniz dahilinde geri alabilirsiniz. %80 ödemeli teminatlarınızla ilgili işlemlerde %20 katkıda bulunmanız yeterlidir ve seçtiğiniz limitin en fazla %80′i size geri ödenecektir.
Yurtiçi ve Yurtdışı Ayakta Tedavi
Giderleriniz Allianz ile artık daha kolay…

Muayene, Röntgen, Laboratuvar, İlaç, Fizik Tedavi, İleri Tanı Yöntemleri, Diş Tedavi, Gözlük-Çerçeve-Lens gibi alt teminatlar ve Çocukluk Çağı Aşı harcamalarıyla…
Tüm sağlık kurumlarındaki harcamalarınızın %80′i, Amerika-Kanada-İsrail’deki harcamalarınız ise özel şartlarda belirtilen
koşullar dahilinde Allianz tarafından karşılanır.
Ayrıca Allianz poliçenize, Ferdi Kaza Teminatıyla, kazaen vefat veya kazaen daimi maluliyet teminatı ekleme imkanı da sunar.

Hizmetlerimizle İçiniz Artık Daha Rahat…
Üstelik Hasarsızlık İndirimleriniz Etkilenmeden…
Yurtiçinde Acil Yardım Hizmeti

Allianz, hayati tehlike gösteren acil durumlarda “Müşteri Çözüm Hattı” ile hizmetinizde. Karayoluyla ulaşımın mümkün olmadığı durumlarda, hava ambulansı Asistans hizmetiyle de 365 gün ve 24 saat yanınızda…

Aile Hekimi Hizmeti
Allianz sizlere çağdaş bir hizmet olan Aile Hekimlerimiz’in ilk ziyaretiyle “Hoş geldiniz” der. Tüm aile bireylerine kapsamlı sağlık hizmeti verebilecek düzeyde eğitim almış tıp uzmanları olan Aile Hekimlerimizden poliçe şartları dahilinde doktorunuz olarak da faydalanabilirsiniz.

Kontrol Mamografi ve PSA (Prostat Spesific Antijen) Tarama Hizmeti
40 yaş ve üzeri bayanlar için Mamografi; baylar için PSA Tarama hizmetleri sayesinde Allianz sigortalıları “Keşke Demeden Önce” erken tanıyla kötü sürprizlere meydan okuyor.

Allianz Bebeklerine Ömür Boyu Yenileme Güvencesi Hediyemiz…
Allianz poliçesiyle hayata merhaba diyen bebeklerimize, anne ve babalarından önce Ömür Boyu Yenileme güvencesi imkânı sunarak “Ailemize hoş geldin” diyoruz.

Vergi Avantajı ile Daha da Ekonomik…
Ücretli veya beyana tabi vergi mükellefiyseniz, Gelir Vergisi Kanunu gereğince ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirerek daha ilk günden kazançlısınız.

Yenilemede Kesintisiz Hizmet…
Allianz, ilk poliçe dönemi sonu değerlendirmesine bağlı olarak 3 yıl daha “Otomatik Yenileme Güvencesi”, 4. yılın sonundaki değerlendirmeyle de “Ömür Boyu Yenileme Güvencesi” olarak kesintisiz hizmet sunmayı taahhüt ediyor.
Üstelik yaş sınırı ve hasar prim oranına bağlı olmaksızın…

Diğer Sağlık ve Sağlık Dışı Giderlerinizde Allianz İndirim Avantajları…

Teminatlarınızın olmadığı durumlarda dahi birçok Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumunda özel Allianz fiyatları üzerinden hizmet alabilirsiniz.
Spor merkezlerinden güzellik merkezlerine, optik mağazalarından diş kliniklerine kadar birçok kurumun yer aldığı indirimli
kurumlarımız, özel yaşamınızı renklendirerek Allianz sigortalısı olmanın farkını size ve ailenize yaşatacak.

İndirimlerle Daha Ekonomik Prim Avantajları…

Tüm planların yenilemelerinde, sağlık primi’nin %50′ sine kadar harcama oluşsa bile %45′e varan hasarsızlık indirimleri, ek olarak aile poliçelerine uygulanan %10′a varan indirim avantajlarıyla…
Ayrıca daha nice sürpriz kampanya ve indirimlerle Allianz güvencesi yanınızda…
Gelecekteki sağlık harcamalarınız için endişelenmek istemiyorsanız ve yaşınız 0-64 arasındaysa siz Acal Sigorta’ya ulaşarak seçenekleri dikkatlice inceleyebilir, gelecek güvencenizi belirlerken tüm sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz.
Yarınlarınız için, sevdikleriniz ve sizin için…

Yukarıda yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamına ilişkin detaylı bilgi için poliçenize ait genel ve özel şartlara bakınız.