Dinamik Sağlık Sigortası

Allianz’la güç yanınızda!

Allianz, 70′den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye’deki 20 yıllı aşkın birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. Şimdi de benzersiz avantajlarıyla geniş teminatlı ve uygun fiyatlı Dinamik Sağlık Sigortası’nı sunuyor.

Dinamik Sağlık Sigortası ile sağlığınız, bol teminat ve uygun fiyata güvence altında.

Allianz ile dinamik güvence!
Dinamik Sağlık Sigortası ile sağlığınız bol teminat ve uygun fiyata güvence altında.

Siz de “Dünyanın 1001 türlü hali var” diyorsanız Dinamik Sağlık Sigortası ile sağlığınızı bugünden güvence altına alın.

Dinamik Sağlık Sigortası’nın avantajları

Allianz ile yatarak tedavi limitsiz!
Allianz, Anlaşmalı Sağlık Kurumları’mızdaki sağlık harcamalarınızı takip eder, sizin adınıza herhangi bir limit olmadan % 100 oranında öder.

Dinamik Sağlık Sigortası, geniş anlaşmalı kurum ağımız çerçevesinde, limitsiz yatarak tedavi teminatı sağlamaktadır. Kamuya ait devlet ve üniversite hastanelerinde oluşabilecek sağlık giderlerinizin tamamı Allianz güvencesindedir.

Üstelik yatarak tedavi teminatı Ameliyat, Ortalama Günlük, Yoğun Bakım teminatlarının yanı sıra yatarak tedavi gerektirmeyen Kemoterapi – Radyoterapi – Dializ, Küçük Cerrahi teminatlarını da içerir.
Dinamik Sağlık Sigortası’nda doğum teminatı da var!
Dinamik Sağlık Sigortası’na başvurduktan 18 ay sonra başlayan hamileliklerde, 54 yaşına kadar Doğum Teminatı’na limitsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Allianz’dan ekstra avantajlar!
• Poliçeye ilk giriş yaşı 6 ile 44 arasındadır. 6-17 yaş arası çocuklar da ebeveynler olmaksızın tek başlarına sigortalanabilir. Buna ek olarak kardeşler 25 (dahil) yaşına kadar bir arada sigortalanabilir ve aile indiriminden faydalanabilir.
• Aile poliçesi yaptırmak isteyen sigortalılarımız % 10′a varan indirimlerden yararlanabilir.
• Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumları’nda poliçenizin teminatı dışında kalan durumlarda bile indirimlerden faydalanabilirsiniz.
• Dinamik Sağlık Sigortası, anlaşmalı spor merkezleri, güzellik merkezleri, optik mağazaları, diş klinikleri gibi kurumlarda %50′ye varan indirimler sunarak sigortalısı olmanın farkını size ve ailenize yaşatacak.
• Dinamik Sağlık Sigortası’na 45 yaşından önce sahip olarak sağlığınızı ömür boyu teminat altına alabilirsiniz.
• İstanbul dışında ikamet eden sigortalılarımızın poliçelerinde % 10 ek indirim avantajı bulunmaktadır.

Acil Yardım Hizmeti
Allianz, hayati tehlike arz eden acil durumlarda “444 45 46 Müşteri Çözüm Hattı” ile hizmetinizde. Karayoluyla ulaşımın mümkün olmadığı durumlarda hava ambulansı Asistans hizmetiyle de 365 gün ve 24 saat yanınızda.

Allianz bebeklerine, ömür boyu yenileme güvencesi…
Allianz poliçesiyle hayata merhaba diyen bebeklerimize, anne ve babalarından önce ömür boyu yenileme güvencesi olanağı sunarak “Ailemize hoş geldin” diyoruz.

Vergi mükelleflerine özel indirimler!
Ücretli veya beyana bağlı vergi mükellefiyseniz Gelir Vergisi Kanunu gereğince ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan düşürerek kazançlı olursunuz.

Poliçe yenilemek çok daha kolay!
Allianz, ilk poliçe dönemi sonu değerlendirmesine bağlı olarak 3 yıl daha “Otomatik Yenileme Güvencesi” sunar. Ayrıca, 4. yılın sonundaki değerlendirmeye bağlı olarak “Ömür Boyu Yenileme Güvencesi” ile kesintisiz hizmet alma hakkına sahip olursunuz. Üstelik bu hizmetten yaş sınırı ve hasar prim oranına bağlı olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Gelecek için ve çocuklarınız için endişelenmek istemiyorsanız size en yakın satış kanalımıza ulaşarak seçenekleri dikkatlice inceleyebilir, güvencenizi belirlerken tüm sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak üzere Dinamik Sağlık Sigorta Poliçesi özel şartlarını incelemek için Acal Sigorta’ya müracat edebilirsiniz.

Dinamik Sağlık Sigortası sahibi sigortalılarımız tüm anlaşmalı eczane ve uzman doktorlarımızdan poliçe şartları doğrultusunda doğrudan ödeme hizmeti alabilirler.